Svadobná a rodinná fotografka

Vitajte, som Viktória

Ďakujem že ste zavítali až sem :). Ak sa chcete o mne dozvedieť niečo viac, pridávam pár slov a verím že sa budeme môcť stretnúť aj osobne a zoznámiť sa bližšie, či už pôjde o svadobné alebo iné fotenie. Fotím prevažne svadby a rodinky, no a okrem práci fotografky sa naplno venujem mojej dcérke Amélií, ktorá je mojou každodennou inšpiráciou. Žijeme na východe Slovenska (Michalovce) no s manželom a dcérkou nás veľmi baví cestovanie a spoznávanie nových miest či ľudí.

Portfólio

Fotenie bolo odjakživa mojím koníčkom, no naplno som sa mu začala venovať po skončení vysokej školy. Síce som neštudovala fotografiu, ale módne návrhárstvo a sociálnu prácu, moja kreatívna povaha a chuť neustále niečo tvoriť ma priviedli práve k foteniu naplno. Svadby fotím od roku 2016. Absolvovala som viacero kurzov zameraných na fotenie či prácu s klientom a neustále sa snažím zlepšovať. Zakladám si na vysokej technickej kvalite a rada používam veľmi svetelné objektívy. V rámci voľného času ma baví aj fotenie na film.

Aka prebieha rezervácia?

Aka prebieha rezervácia?

Napíšte mi


Ak sa chcete čokoľvek opýtať, neváhajte mi napísať, rada vám odpoviem. Ak vás zaujíma čokoľvek čo ste tu na stránke nenašli, alebo sa chcete informovať o dostupnosti voľných termínov, vypíšte formulár v sekcií kontakt. V prípade svadieb platí, čím skôr tým lepšie.

Stretnime sa


Ak si nie ste istý, či to mám byť ja kto bude fotiť váš svadobný deň, kľudne sa môžeme nezáväzne stretnúť, porozprávať sa a vy sa potom rozhodnete. Mám zato, že fotograf si s klientom musí "sadnúť", takže si s vami rada dohodnem kávičku a uvidíte ako sa rozhodnete.

Vidíme sa na fotení


Ak sa rozhodnete pre rezerváciu termínu, určite sa stretneme aj pred samotným fotením svadby. Väčšinou sa stretávam s klientami po rezervácií aby sme prebrali vašu predstavu a aj tesne pred svadbou, kedy už poznajú harmonogram a môžeme si to všetko spolu prejsť.

Vaše skúsenosti

Barbara&Patrik

Jednoznačne najlepšia fotografka široko ďaleko.Viky je milá, ústretová, má úžasné nápady a hlavne jej fotky nie sú na jedno kopyto ale v každej je niečo iné a v neposlednom rade je to človek, ktorý vždy pomôže a s každým vychádza priateľsky- nie striktne ako fotograf-zákazník. Viky taktiež navrhla posvadobné fotenie- najlepší nápad na svete, dala nám dosť času a priestoru na naše nápady na fotenie. Každá fotka má čaro. Nie je fotka, ktorá by sa mi nepáčila. cítili sme sa s ňou najlepšie na svete.