Svadobné balíčky


Sezóna 2022/2023


Nižšie si môžete pozrieť aktuálne svadobné balíčky ktoré mám v ponuke. Prispôsobila som ich najčastejšiemu dopytu od snúbencov a tiež mojím preferenciám. Najčastejšie fotím svadby od príprav po prvý tanec resp. prvé tanečné kolo a tento balík aj najviac odporúčam budúcim novomanželom. Veľmi sa mi páči ako sa fotia svadby v Taliansku alebo iných krajinách, kde je na fotkách zachytené to najlepšie a najkrajšie, znázorňujú krásny príbeh, vysokú kvalitu a sú emotívne. Snažím sa o fotky, na ktorých sú zachytené všetky dôležité momenty, emócie, celý príbeh, ktorý dáva zmysel. Ak vás niektorý z mojich balíčkov oslovil, rada vám pošlem cenovú ponuku, budem sa na vás tešiť.

Vyberte si balíček

Svadobné portréty

Svadobné portréty

Fotenie svadobných portrétov, ktoré sú pre mnohých najdôležitejšie
Minimálne 150 upravených a podľa potreby retušovaných fotiek na USB v ručne vyrobenom darčekovom boxe
Súkromná online galéria cca 3 mesiace
Min. 2 hodiny fotenia

info emailom

1. Základ

1. Základ

Fotenie od obradu do 21:00
Fotky na USB v ručne vyrobenom darčekovom boxe.
Fotenie portrétov v iný deň bez príplatku
Súkromná online galéria
Max. 8 hod. fotenia

info emailom

2. Klasik

2. Klasik

(Najobľúbenejší balíček)
Fotenie od príprav do 21:00
Fotky na USB v ručne vyrobenom darčekovom boxe
Fotenie portrétov v iný deň bez príplatku
Súkromná online galéria
Max. 11 hod. fotenia

info emailom

3. Komplet

3. Komplet

Fotenie od príprav do 1:00 koniec redového
Fotky na USB v ručne vyrobenom darčekovom boxe
Fotenie portrétov v iný deň bez príplatku
Súkromná online galéria
Max. 14 hod. fotenia

info emailom

4. Deluxe

4. Deluxe

Fotenie od príprav po posledný popolnočný tanec
Luxusný box na USB a 50 vytlačených fotiek
Rande fotenie v cene
Fotenie portrétov iný deň bez príplatku
Súkromná online galéria
Max. 16 hod. fotenia

info emailom
FAQ

Kedy sa začína fotenie?

Záleží od balíčka aký si vyberiete, buď je to od príprav, alebo od obradu. V prípade príprav začínam zvyčajne fotiť okolo obeda, kedy začínam fotiť obliekanie a detaily, doplnky. Skoré ranné fotenie u kaderníčky či kozmetičky v balíčkoch nemám, ak by ste o to mali záujem pripravím vám ponuku na mieru.

Aké sú náklady na cestu?

Pokiaľ ide o cenu dopravy, vyratáva sa pri každej svadbe individuálne. Svadby na Šírave a okolí sú bez príplatku. Avšak niekedy sa presúvam medzi nevestou a ženíchom, prípadne cestujem za vami fotiť portréty, takže cenu vám stanovím až po svadbe keď bude jasné koľko km to nakoniec bolo. Cena je 0,20 za km. Približne vám samozrejme poviem vopred podľa vášho harmonogramu, koľko tu asi bude.

Aké sú náklady na ubytovanie?

Záleži od miesta svadby či bude potrebné, alebo nie a aj od toho koľko trvá cesta na miesto svadby. Svadby v Košickom okrese sú zvyčajne bez ubytovania, rovnako aj v Bratislave a okolí kde si to zabezpečujem sama. Je potrebné prebrať to vopred a dohodnúť sa.

Ako prebieha rezervácia?

Napíšte mi vašu predstavu a ja si s vami dohodnem nezáväzné osobné stretnutie alebo telefonát, kde môžeme prebrať všetko potrebné. Ak sa potom pre nejaký balík rozhodnete, pripravím vám zmluvu a podklady k platbe zálohy, ktorá slúži ako rezervácia termínu. Určite sa potom stretneme aj pred svadbou a dohodneme sa na detailoch.

Fotíte sama alebo máte pomoc?

Záleží od miesta svadby a počtu hostí, väčšinou som sama, ak je však svadba ďalej či ide o väčšiu svadbu mám pomocníka :).

Robíte aj klip/video?

Nie nie je možné fotiť aj točiť zároveň. Viem vám však niekoho odporúčiť :).

Koľko fotiek odovzdávate?

Presný počet nie je daný, keďže každá svadba je iná. Záleží od toho koľko je tam ľudí, aký je program atď. zvyčajne je to okolo 1000 fotiek pri svadbách, ktoré fotím do polnoci. Ak sú to svadby fotené do 21:00 je ich menej. Svadobných portrétov je okolo 100.

Robíte retuš, nejaké úpravy na fotkách?

Každá fotka prechádza poctivovou úpravou svetla a farieb. Spoločné portréty novomanželov retušujem podľa potreby. Fotky upravujem do tzv. fine art štýlu, kedy sa snažím o presvetlené čisté prirodzené fotografie. Mám rada teplý nádých na foktách a v prvom rade prirodzenosť a nadčasovosť, aby sa vám páčili aj o rok, dva, tri, či desať. Prosím pred tým ako sa rozhodnete ma osloviť, si pozrite moje portfólio a štýl aký fotím. Mám zato, že ak ma oslovíte na fotenie, tak sa vám páči rovnaký štýl a viete čo môžete odo mňa očakávať.

Ako a kedy prebieha fotenie portrétov?

Fotenie portrétov vám naozaj veľmi odporúčam naplánovať na iný deň ako v deň svadby hneď z niekoľkých dôvodov. V prvom rade môžeme ísť fotiť podvečer kedy je nižšie slnko. Fotenie portrétov nie je vhodné cez obed, pretože vtedy je veľmi je ostré slnko. V lete je horúco, zbytočne sa vyčerpáte. Ak sa to predsa len nedá inak, je vhodné fotiť v tieni nie na priamom slnku. Snažím sa aby bola na fotení dobrá atmosféra, boli ste v pohode a mali krásny výsledok, nemusíte sa báť všetko si vopred prejdeme :). Netreba mať z toho stres o nič nejde, je to príjemný čas.

Čo je rande fotenie a aká je cena?

Rande fotenie je taký nácvik na fotenie spoločných portrétov. Je to fajn pre vás na zoznámenie sa s priebehom fotenia, aby ste mali lepšiu predstavu ako to prebieha. Je to fotenie "za slobodna" a väčšinou si vyberieme nejakú peknú tému, napríklad piknik. Zvýhodnená cena rande fotenia ak vám fotím svadbu je 100 €, fotiek je väčšinou 50 a viac.